WordPress Blog Mobilden Nasıl Kontrol Edilir?

Merhaba

Çoğumuz bloglarımızı güncel tutmak için her gün bilgisayar başında oluruz. Telefondan yazı yayınlayamadığımız, yorumları okuyup onaylayamadığımız, tema değiştiremeyip, kullanıcı ekleyemediğimiz için bilgisayar başında olmadığımız zamanlar hele ki tatilde olduğumuz o uzun zamanlar da blogumuz güncelliğini kaybedip alt sıralara düşebiliyordu. WordPress ekibi bu gidişe dur demek için android ve ios platformları için mobil uygulamasını çıkardı.

Uygulama hem wordpress.com adresinde barınan bloglar için hem de kendi sunucunuz da barınan bloglar için kullanılabiliyor.

WordPress Mobil Uygulama ile yapabilecekleriniz ;

  • Yeni yazı ekleyip , eski yazılarını düzenleyebilirsiniz.
  • Yeni yorumları inceleyip onaylayabilir, eski yorumları düzenleyebilirsiniz.
  • Blogunuzun ayarlarını düzenleyebilir, temasını düzenleyebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için aşağıda ki linkleri kullanabilirsiniz.

8 Yorum

  1. WordPressin admin paneli mobil için çok iyi uyumlu. Paneldeki bütün herşeyi çok kolay bir şekilde yönetebiliyorsun. Şahsen benim tek sorun yaşadığım şey yeni makale eklemek onun dışında güzel

  2. Birçoğumuz wp kullanıyoruz. Kullanışlı ve güzel ama ben mobilden kontrolü bilmiyordum. Çok teşekkür ederim işime yarayacak.

  3. Ben bu uygulamayı kullanmak yerine tarayıcıdan sitemin direk /wp-admin/ kısmına giriş yapıyorum. Tasarım dışında fazla bir fark görmediğim için telefonumda fazla yer kaplamasına gerek yok bence.

  4. WordPress’in uygulaması siteler için büyük bir avantaj. Ancak nedense şahsen hala alışamadım. Sürekli direkt site üzerinden kontrol etme ihtiyacı hissediyorum.

  5. WordPress kullananlar için bilgilendirici bir yazı olmuş. Umarım Blogger kullanıcıları için de böyle bir şey yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir