MyBB Ncode Eklentisi

MyBB için Ncode Eklentisi

Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Mybb Ncode Eklentisi
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Emre Karakaya
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu:  1.0
Araç-Test  Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB – 1.8.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Eklenti ile Mybb Forumunuzdaki resimleri çok basit bir şekilde boyutlandırabileceksiniz.Eklenti 3 ncode teması ile geliyor.Bu temalar ;

3DyV94.png
Xpserkan 1.8 Ncode Teması

zAdDmD.png

1.6 Turuncu Ncode Teması

WnJPVL.png

WordPress Ncode Teması

Ayrıca eklentide resimleri Aynı sayfada , Resime yönlendirerek , Yeni pencerede Resim ve Ncodebox seçenekleri ile orjinal hale getirme eklenmiştir.Eklenti ile boyutlandırmak istediğiniz resimlerin Genişlik ve yükseklik  değerlerini seçebilirsiniz.

Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu: Dosyaları Ftp hesabınıza atarak eklentiyi aktifleştirin.Daha sonra ayarlarını yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Demo Link Demo Link: mybbrehberi.com

İndirme Adresleri

Github

Bitbucket

MybbDepo

18 Yorum

  1. Merhaba

   Eklentiyi test ettiğim zaman çalışıyor.Kurulumu yanlış yapmış olabilir misiniz?

 1. Selamlar,
  eklentiyi mybb.com’dan indirip http://www.tirasim.com‘a ekledim, daha önceden highslider vardı, ona ait highslide ve plugin/highslide dosyalarının isimlerini ftp’den değiştirdim ama hala resimler eski programın etiketleriyle gösteriyor ve 2 tema var sitede default olanında daha küçük ve tektip, duende olanında ise daha büyük ve karışık gösteriyor. Tarayıcının geçmişini temizleyip baktığımda değişen bir şey yok ve bazı resimlerde sadece yükleme tarih ve saati bazılarında ise “Resimin büyük halini görmek için tıklayınız!” şeklinde bir ibare ile çıkıyor. Sitede hiç bir resimde bu programın özelliği olan ” Resmi büyük boyutta görmek için tıklayınız.” çıkmıyor. Şimdiden teşekkürler.

  1. Merhaba

   Highslide eklentisini öncelikle admin panelinden pasifleştirip kaldırın. Böylece temada kodlar kalmışsa onlar silinecektir.Daha sonra eklentiyi tekrardan aktifleştirip kurulumunu yapınız.

 2. Hi, the Mybb Ncode Image Resizer plugin stopped working in version 1.8.15 of MyBB. It worked well until version 1.8.14. Would it be possible to update it to work with MyBB 1.8.15?

 3. Merhabalar, eklentinizi kurunca SQL hatası aldım. Onu çözdüm fakat fotoğraf boyutlandırma ayarlarını nasıl değiştireceğim? Nereden değiştireceğim? Mesela 400×400 boyutuna küçültsün istiyorum, bunu nereden yapacağım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir